Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Magnar Dalen przydzielił swoich biegaczy do poszczególnych biegów IO

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-02-03

Poszczególne składy narodowe na Igrzyska Olimpijskie w Soczi podamy już niedługo, ale teraz przedstawiamy informację z ostatniej chwili. Trener reprezentacji Finlandii w biegach narciarskich, Magnar Dalen, przydzielił swoich podopiecznych do poszczególnych startów na trasach Krasnej Polany.


W biegu łączonym kobiet, który otworzy biegowe konkurencje Igrzysk Olimpijskich, na 15 kilometrów zaprezentują się: Kerttu Niskanen, Krista Lahteenmaki, Aino-Kaisa Saarinen oraz Anne Kylloenen.

Z kolei w męskim skiathlonie na 30 kilometrów wystartują: Matti Heikkinen, Iivo Niskanen, Lari Lehtonen oraz Sami Jauhojaervi.

W sprincie kobiet rozgrywanym stylem łyżwowym wystąpią: Mona-Liisa Malvalehto, Anne Kylloenen oraz dokooptowana do grupy na IO Riikka Sarasoja-Lilja.

W sprincie mężczyzn natomiast wystąpią: Anssi Pentsinen, Martti Jylhae, Juho Mikkonen oraz Ville Nousiainen.

W biegu ze startu wspólnego kobiet na dystansie 30 kilometrów techniką łyżwową pobiegnie specjalistka od wspomnianego stylu, czyli Riitta-Liisa Roponen.

Na dzień dzisiejszy nie wiadomo, którzy Finowie zaprezentują się w biegu na 50km F MST, team sprincie klasykiem, biegach indywidualnych również klasykiem oraz w biegach rozstawnych.

Piotr Walkowiak

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl