Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Aż dziesięcioro biegaczy narciarskich będzie pełniło rolę chorążych swoich reprezentacji

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-02-07

Dzisiejszego dnia będzie miało rozpoczęcie Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Aż dziesięcioro biegaczy narciarskich będzie pełniło rolę chorążych w swoich ekipach!


Weteran narciarstwa biegowego Anders Soedergren, który nigdy nie brał czynnego udziału w rozpoczęciu ceremonii otwarcia igrzysk, otrzymał możliwość bycia chorążym reprezentacji Szwecji. Także Valentina Shevchenko będzie prowadziła podczas uroczystości swojją reprezentację Ukrainy. Pozostali biegaczy być może dla wielu z Was nie są znani, ale poniżej prezentujemy pełną listę:

Anders Sodergren (Szwecja), Valentina Shevchenko (Ukraina), Panagiota Tsakiri(Grecja), Sergey Mikayelyan (Armenia), Jacqueline Mourao (Brazylia), Gary di Silvestri (Dominikana), Yerdos Akhmadiyev (Kazachstan), Victor Pinzaru (Mołdawia), Milano Petrovic (Serbia), Roberto Carcelan (Peru)

 

fot. Pawel Hajda - skipol.pl

Piotr Walkowiak

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl