Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Soczi 2014: Lista startowa biegu łączonego kobiet

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-02-07

Trwa jeszcze ceremonia inauguracji Igrzysk Olimpijskich w Soczi, a my już prezentujemy listę startową biegu łączonego kobiet (7,5km klasykiem + 7,5km stylem dowolnym). Panie na trasę wyruszą jutro o 14:00 czasu miejscowego, czyli o godzinie 11:00!

 

Na starcie zobaczymy 61 zawodniczek w tym 4 Polki. Z numerem 3 wystaruje Justyna Kowalczyk, Paulina Maciuszek będzie miała numer 41, a Agnieszka Szymańczak i Kornelia Kubińska odpowiednio 55 i 56.

 

Pierwszy bieg to oczywiście sporo pytań o dyspozycję poszczególnych zawodniczek. My jednak faworytkę mamy jedną - Justyna Kowalczyk!

Oczywiście złota łatwo nie oddadzą Norweżki Marit Bjoergen i Therese Johaug oraz Szwedka Charlotte Kalla. Niestety jedna z tych znakomitych biegaczek Igrzyska rozpocznie bez medalu.

Nieco za ich plecami (a to przecież najlepsza pozycja do ataku) są jeszcze Heidi Weng z Norwegii, Finki Krista Lahteenmaki i Kerttu Niskanen oraz Julia Czekaliewa, która oczywiście zrobi wszystko, by "u siebie" wypaść jak najlepiej.

 

Jutro tuż przed południem powinniśmy wiedzieć nieco więcej...

 

LISTA STARTOWA

 

Hubert Koszyk

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl