Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Z jednej strony radość, a z drugiej smutek

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-02-08

Z jednej strony w ekipie norweskiej panuje radość, a z drugiej niestety smutek, który towarzyszył dzisiejszym norweskim biegaczką w biegu łączonym. Wczorajszego dnia informowaliśmy o przykrej informacji, która dotyczyła śmierci brata Astrid Jacobsen.


Astrid Uhrenholdt Jacobsen, która nie startowała w olimpijskim skiathlonie, wraz z rodziną poprosiła swoje koleżanki z drużyny aby pobiegły dla jej brata, ale jednocześnie żeby skoncentrowały się w pełni na rywalizacji na trasach Krasnej Polany.

 

Doskonale widać było jak norweskie biegaczki po zakończeniu zmagań przeżywały całą zaistniałą sytuację. Na konferencji prasowej, która odbyła się tuż po ceremonii nagradzania kwiatami, Marit Bjoergen musiała chwilę odetchnąć, bo po prostu nie mogła mówić, a łzy spływały po jej policzkach. Bardzo podobne emocje towarzyszyły brązowej medalistce IO w skiathlonie Heidi Weng oraz Therese Johaug.

 

fot. Pawel Hajda - skipol.pl

Piotr Walkowiak

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl