Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Eldar Roenning jest zdania, że narty przesądziły o wyniku Norwegów

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-02-16

Dzisiejszego dnia Norwegowie byli bliscy powtórki z Turynu, gdzie w 2006 roku na trasach Pragelato w sztafecie 4x10km zajęli dopiero 5. miejsce. Wtedy wyprzedzili ich także 4. Francuzi. Dziś było podobnie, tyle, że trójkolorowi sięgnęli po brązowe krążki, a Norwegom przypadło 4. miejsce.


Biegnący na pierwszej zmianie, specjalista od techniki klasycznej, Eldar Roenning przyznał, że 4. miejsce jest ogromną porażką i jest to trudne do przełknięcia. Norweg oznajmił, że na swojej pierwszej pętli wszystko miał pod kontrolą, a następnie zaczęły się problemy z nartami. Eldar przyznał, że na podbiegach czuł się jakby człapał po śniegowym kleju. Norweg nie ma wątpliwości, że to serwismeni przesądzili o wyniku norweskiej sztafety w dzisiejszym biegu.

Piotr Walkowiak

Komentarze - 1

Kto wie?

Opublikowano: 2014-02-16 15:33:27

Narty, narty... a może pogłoski, że Rosjanie mają jakiś nowy test antydopingowy specjalnie na igrzyska okazują się prawdą. I ten dziwny spadek formy jest spowodowany koniecznością odstawienia "leków na astme".

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl