Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Martin Johnsrud Sundby podpisał czteroletnią umowę z norweską federacją narciarską

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-07-04

Tegoroczny zwycięzca klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w biegach narciarskich Martin Sundby podpisał długoterminowa umowę z norweską federacją narciarską do 2018 roku.

 

Norweg był bardzo szczęśliwy z takiego obiegu rozwiązań: „Norweska Federacja Narciarska stworzyła bezpieczną sytuacje finansową dla mnie i mojej rodziny. Układ z reprezentacją jest bardzo dobry dla mojego rozwoju, inne rozwiąnie byłoby nie dobre dla mnie. Praca w zespole jest najlepsza, aby pozostać na szczycie narciarstwa biegowego. Jestem bardzo wdzięczny federacji, że chciała podpisać ze mną tak długi kontrakt”- powiedział  Martin Sundby.

 

Również szef norweskiej federacji Åge Skinstad był bardzo  usatysfakcjonowany. „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasi sportowcy w dłuższej perspektywie chcą być częścią reprezentacji. Martin jest wzorem do naśladowania dla wielu młodych ludzi oraz pokazał im, że dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu  można zajść bardzo daleko. Cztery lata z Martinem oznaczają, że możemy spodziewać się jeszcze wiele wspaniałych chwil dla naszego kraju”- zakończył Skinstad.

Ireneusz Trawka

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl