Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Charlotte Kalla przestawia się na Alpinę

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-07-20

Szwedzka biegaczka Charlotte Kalla biegająca do tej pory w butach Salomona, zmienia obuwie startowe na Alpinę, a co za tym idzie wiązania z systemu SNS na NNN, czyli na firmę Rottefella.

 

- Testowałam je tak długo, jak długo były warunki śniegowe w Sundsvall. Potem trenowałam w nich w Riksgränsen i Sognfjell w Norwegii - opowiada szwedzka mistrzyni. - Spędziłam dużo czasu w butach Alpiny i po przeanalizowaniu wszystkiego myślę, że podjęłam dobrą decyzję - dodaje.

Kalla to już kolejna reprezentantka Szwecji, która zdecydowała się biegać w butach Alpiny. Przed poprzednim sezonem Salomona na Alpinę zamienił Marcus Helner.

W szwedzkiej kadrze butów tej marki używa obecnie ośmioro zawodniczek i zawodników: Hanna Eriksson, Marcus Hellner, Charlotte Kalla, Anton Lindblad, Sara Lindborg, Johan Olsson, Stina Nilsson oraz Emma Wikén.

 

(huc)

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl