Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

W Rosji otwarto nowy kompleks biegowo - nartorolkowy w Malinowce.

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-09-16

W Malinowce , dystrykt Ustjański, obwód Archangielski otwarto nową trasę biegowo - nartorolkową o długości 6,4 kilometra.

 

Trasa o długości 6,4 kilometra , szerokości 6 metrów i różnicy wzniesień 54 metry jest pierwszą oddaną częscią powstającego nowego kompleksu biegowo - nartorolkowego. W przyszłym roku zostanie oddany do użytku stadion, strzelnica biathlonowa, pomieszczenia serwisowe i zaplecze socjalne.

 

Na otwarciu tras gubernator obwodu Archangielskiego Aleksander Krawcom wyraził nadzieję, że ośrodek w przyszłości będzie gościł także biegaczy z zagranicy.

W marcu 2015 ośrodek w Malinowce będzie gościł najlepszych rosyjskich biegaczy narciarskich walczących w mistrzostwach kraju.

 

Obwód Archangielski liczy niecałe milion czterysta tysięcy mieszkańców, czyli z prostej arytmetyki wynika, że na samym Śląsku moglibyśmy mieć trzy takie ośrodki. Jak mawiają Rosjanie - ech żyzń.

 

/KaCe/

 

Komentarze - 1

zawodnik

Opublikowano: 2014-09-16 19:31:40

można? można !! Polska - BRAĆ PRZYKŁAD !

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl