Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

59, Memorial 24 Padlych Hrdinov SNP z udziałem Justyny Kowalczyk i kadry A

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2016-12-25

29 i 30 grudnia w Strbskem Plesie na Słowacji odbędą się zawody FIS - 59 Memorial 24 Padlych Hrdinov SNP z udziałem licznej grupy naszych zawodników na czele z Justyną Kowalczyk i zawodniczkami i zawodnikami naszych kadr A i młodzieżowej.

 

Dwudniowe zawody to czwartkowe (29.12) sprinty stylem klasycznym oraz piątkowe (30.12) biegi dystansowe również klasykiem na dystansach 5 (kobiety i juniorki) 7,5 (juniorzy) oraz 10 kilometrów (seniorzy).

 

Zawody na Słowacji są okazją dla kibiców biegów narciarskich zobaczenia w akcji Justyny Kowalczyk oraz całej naszej kadry z zapleczem włącznie.

 

Zawody w Szczyrbskim Plesie będą powrotem po latach, ostatni start w tym kraju naszej zawodniczki miał miejsce w 2008 roku, kiedy to Justyna startowała w zawodach Slavic Cup w Skalce (19-20.03.2008) wygrywając oba biegi. Liczymy na powtórkę!

 

TUTAJ lista zgłoszonych zawodników z licencjami FIS.

 

Na starcie nie zobaczymy Macieja Staręgi, który szykuje sie do pierwszych startów w Tour de Ski 2017.

 

kace

foto. TJ Tatran Gerlachov - organizator zawodów

Komentarze - 1

dbk

Opublikowano: 2016-12-28 21:23:22

Zainteresowanym podaję link do listy startowej: http://www.tjtatrangerlachov.sk/asset/userfiles/file/2016_startovka_sprint_fis.pdf

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl