Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home2/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home2/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home2/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
Biegi Narciarskie świat wyniki | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biegi narciarskie świat

PŚ: Zwycięstwo w biegu pościgowym ponownie dla Stiny Nilsson oraz Johannesa Klaebo [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2019-03-24 15:14:00

Ostatni dzień rywalizacji w ramach Pucharu Świata, stał pod znakiem biegów poscigowych, stylem dowolnym. Ponownie najlepsi okazali się być Stina Nillson oraz Johannes Klaebo. 

 

Czytaj Dalej >>

Slavic Cup: Drugi dzień pod znakiem biegów że startu wspólnego. Zwycięstwo Izabeli Marcisz oraz Dominika Burego [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2019-03-24 14:20:00

Po wczorajszej rywalizacji stylem klasyczznym, przyszedł czas na biegi stylem łyżwowym. W biegach ze startu wspólnego najlepsi byli Izabela Marcisz oraz Dominik Bury. 

 

Czytaj Dalej >>

PŚ: Stina Nilsson ogrywa Terese Johaug na 10 km stylem klasycznym [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2019-03-23 18:00:55

Ostatni weekend Pucharu Świata w biegach narciarskich odbywa się w Kanadzie. W dniu dzisiejszym zawodnicy rywalizowali w Mass startach, stylem klasycznym. Pierwszy raz w sezonie, Therese Johaug nie stanie na najwyższym stopniu podium na dystansach. Zwyciężyła Stina Nillson oraz Johannes Klaebo. 

 

Czytaj Dalej >>

Slavic Cup: Dominik Bury oraz Justyna Kowalczyk najlepsi stylem klasycznym. [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2019-03-23 13:32:53

W Kremnicy Skalka, odbywa się Slavic Cup, zawodnicy do pokonania mieli dziś 10 km stylem klasycznym, natomiast Panie, rywalizowały na dystansie 5 km. Najlepsi byli Dominik Bury oraz Justyna Kowalczyk.

 

Czytaj Dalej >>

PŚ Falun: Johaug i Bolshunov najlepsi stylem dowolnym, Dominik Bury na 47. miejscu [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2019-03-17 13:34:24

Therese Johaug była najszybsza w biegu na 10 km stylem dowolnym podczas zawodów Pucharu Świata w szwedzkim Falun. Dla Norweżki było to czternaste zwycięstwo z rzędu w biegu indywidualnym! Polki nie startowały. Na dystansie o 2,5 km dłuższym najlepszy okazał się Alexander Bolshunov, a najlepiej z Polaków zaprezentował się Dominik Bury.

 

Czytaj Dalej >>

Puchar Świata w Drammen (NOR) dla Falli i Klaebo, nasi bez awansu [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2019-03-12 11:36:19

W norweskim Drammen rozegrano dzisiaj zawody Pucharu Świata w sprintach stylem klasycznym. W eliminacjach wystartowała dwójka naszych zawodników Maciej Staręga i Kamil Bury. Niestety Polakom nie udało się awansować do ćwierćfinałów.

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl