Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Justyna Kowalczyk wygrywa w Szczyrbskim Plesie, bieg juniorów wygrywa Mateusz Haratyk [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2016-12-30

Drugi dzień rywalizacji w Memoriale 24 Padlych Hrdinov SNP w Szczyrbskim Plesie to biegi indywidualne stylem klasycznym. Bieg na 5km wygrała Justyna Kowalczyk, Mateusz Haratyk wygrał bieg na dystansie 7,5 km w kategorii juniorów.

 

Justyna Kowalczyk wygrała w czasie 14:38,8 minuty. Jej przewaga nad drugą na mecie Aleną Prochazkovą ze Słowacji wyniosła ponad minutę. Trzecie miejsce dla Martyny Galewicz. Bieg ukończyło 10 zawodniczek z Polski, Słowacji i Węgier, przy czym nasze panie stanowiły najliczniejszą grupę narodową.

WYNIKI WOMEN

 

Bieg seniorów na dystansie 10 kilometrów wygrał reprezentant gospodarzy Petr Mlynar. Słowak wyprzedził o 28,9 sekundy naszego reprezentanta z kadry A Jana Antolca. Kolejny kadrowicz Dominik Bury został sklasyfikowany na trzecim miejscu ze startą 40 sekund. Bieg ukończyło 16 seniorów.

WYNIKI MEN

 

Bieg juniorów na dystansie 7,5km został całkowicie zdominowany przez naszych zawodników. Zwyciężył Mateusz haratyk, przed Michałem Skowronem i Markiem Weluszem. Bieg ukończyło 22 zawodników z Polski, Słowacji i Węgier, z czego najliczniejszą grupę stanowili juniorzy.

WYNIKI JUNIOR MEN

 

Juniorki biegały dzisiaj w Strbskem Plesie identyczny dystans jak seniorki czyli 5 kilometrów. Wygrała Aneta Smerciakova ze Słowacji,  przed naszymi zawodniczkami Justyną Pradziad i Weroniką Kaletą.

WYNIKI JUNIOR WOMEN

 

red

 

Komentarze - 2

nikt

Opublikowano: 2016-12-30 16:25:02

A gdzie sie podziały Panie Kubińska i Marcisz? Jeszcze nie wstały od stołu?

Nikos

Opublikowano: 2016-12-31 09:46:30

A cos pan robił w Wigilie %2783? Karpia żeś pan wpie.....! Widocznie one jeszcze nie skonczyły:)

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl