Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

EYOF Erzurum 2017: Elena Kucheva i Andrei Nekrasov najlepsi w sprincie

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2017-02-16

Rosjanie Elena Kucheva wśród dziewcząt i Andrei Nekrasov wśród chłopców wygrali sprint stylem dowolnym na Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy rozgrywanym w Erzurum.

 

Po kwalifikacjach u dziewcząt na czele plasowała się Elena Kucheva z Rosji przed Czeszką Zuzaną Holikovą, trzecia była Solea Simonneau z Francji.

WYNIKI KWALIFIKACJI DZIEWCZĄT

 

Wśród chłopców w eliminacjach najlepszy rezultat uzyskał Vincent Buiatti z Francji. Drugi był Rosjanin Andrei Nekrasov, a trzeci Vane Vahk z Estonii.

WYNIKI KWALIFIKACJI CHŁOPCÓW

 

W finale ponownie najlepsza okazała się Elena Kucheva z Rosji, a jako druga linię mety minęła Czeszka Zuzana Holikova, a brązowy medal wywalczyła Finka Jasmin Kahara.

Na czwartym miejscu w finałowym biegu finiszowała MelissaGal z Francji, piąte miejsce zajęła Rosjanka Mariia Trunova, a szósta była Lucie Colin z Francji.

WYNIKI FINAŁ DZIEWCZĄT

 

Wśród chłopców w finałowym biegu najlepszy okazał się Rosjanin Andrei Nekrasov, na drugim miejscu finiszował Fin Miska Poikkimaki, a trzecie miejsce zajął Aleksandr Terentev z Rosji.

Tuż za podium uplasował się Słoweniec Vili Crv, piąty był Leo Rantahalvari z Finlandii, a stawkę w finale zamknął Francuz Lucas Pollet Villard.

 

Prowadzący po kwalifikacjach Vincent Buiatti  z Francji ostatecznie uplasował się na 9. miejscu.

WYNIKI FINAŁ CHŁOPCÓW

 

huk

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl