Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Slavic Cup: Urszula Łętocha druga! [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2017-03-11

Liczne grono Polaków wystąpiło dziś w sprintach klasykiem w ramach Slavic Cup – Pucharu kontynentalnego w Harrachovie. Najwyżej, na 2. lokacie, uplasowała się Urszula Łętocha, a ponadto w czołowej dziesiątce znaleźli się Klaudia Kołodziej i Paweł Klisz.

 

Urszula Łętocha przegrała z cztery lata starszą reprezentantką gospodarzy, Karoliną Grohovą, a wyprzedziła 3 lata starszą Katerinę Berouskovą. W czołowej dziesiątce znalazła się także Klaudia Kołodziej, na 9. lokacie, a tuż dalej, na 11. pozycji Katarzyna Stokfisz. 13. miejsce to z kolei Andżelika Szyszka. Najniżej w gronie pięciu biało-czerwonych reprezentantek uplasowała się Magdalena Czusz. Była 17. na 22 startujące.

 

WYNIKI KOBIET

 

U panów w czołowej dziesiątce był tylko jeden Polak, Paweł Klisz, zajmując 8. miejsce. Słabiej wypadł Kacper Antolec, kończąc jako 12. biegacz. Cztery lokaty niżej pojawił się Kamil Bury, a na 20. i 21. pozycji zameldowali się Dawid Bril i Bartłomiej Rucki.

 

WYNIKI MĘŻCZYZN

 

red

fot. Paweł Hajda

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl