Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Olos:Podium dla Polek! Zwycięstwo Izabeli Marcisz! [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2018-11-10

Świetny start sezonu, zanotowały nasze zawodniczki. W Olos, w kategorii juniorek pierwsze cztery miejsca zajeły wszystkie nasze reprezentantki. Zwyciężyła Izabela Marcisz. Wśrod seniorek Justyna Kowalczyk zajęła trzecie miejsce. 

 

 

Zwycięstwo w kategorii juniorek na dystansie 5 km odnotowała Izabela Marcisz, na drugiej pozycji ze stratą nieeco ponad 10 sekund znalazła się Eliza Rucka. Podium uzupełniła Weronika Kaleta ze stratą niespełna 23 sekund. Na miejscu czwartym uplasowała się Magdalena Kobielusz, której strata wyniosła 45,9 sekund. PIerwszą "nie polką" była piąta na ecie Julie Watenberg z Norwegii, a pierwszą szostkę uzupelniła Brita Hanna Kassik z Estoni, której strata była już minutowa. 

 

Wśrod seniorek zwyciężyła Victoria Carl z Niemiec, ktora dystans 5 km stylem klasycznym pokonała w 12:06,1, drugie miejsce ze stratą niespełna 15 sekund zajęła Katharina Hening, na najiniższym stopniu podium uplasowała się Justyna Kowalczyk, ze stratą 28 sekund do zwyciężczyni. 

Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się również Urszula Łętocha, która zajęła 12 pozycję, ze stratą 1:26. A na miejscu 18 przybiegła Agata Warło, jej strata do zwyciężczyni to 1:42. 

 

 

Wśród meżczyzn, na czele stawki znaleźli się Rosjanie, którzy zajęli pierwszych pięć miejsc. Zwyciężył van Yakimushkin, drugie miejsce ze stratą 3,9 sekundy zajął Illia Semikov, a miejsce trzecie powędrowało do Maxim Vylegzhanin.

 

WYNIKI OPEN 

 

Natalia Surdyka 

 

 

Komentarze - 3

Biegam no bo tak

Opublikowano: 2018-11-10 19:21:52

Gratulacje dla Pani Izabeli Marcisz oraz dla reszty naszych zawodniczek

nie

Opublikowano: 2018-11-10 20:23:07

Ula z Agata nie zaprezentowały się z dobrej strony. Przegrały z naszymi juniorkami. I nie można tu mówić że startowały o innej porze itp. Bo startowały w odstepstwie max 10min. Więc jak na seniorki, które mają reprezentować Polskę w Pucharze Świata powinny biegać szybciej od młodszych o 3-6 lat juniorek.

Adam Sosna

Opublikowano: 2018-11-11 08:56:52

Jestem bardzo ciekawy dzisiejszego biegu na 10 km F. Justyna nie startuje ale na liście mamy 5 juniorek. podejrzewam, że JK będzie na trasie wspierać nasze młode zawodniczki.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl