Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

W Santa Caterinie (zawody FIS) Monika Skinder 3 w finale sprintu , Ula Łetocha 5 [OFICJALNE WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2018-11-30

Pierwsze w tym sezonie zawody FIS w biegach narciarskich poza Skandynawią to biegi w włoskiej Santa Caterinie, w której startuje duża grupa naszych reprezentantów oraz zawodnicy polskich klubów.

 

aktualizacja z 12.55h

Monika Skinder w finale sprintów zajmuje trzecie miejsce po pasjonującej walce na finiszu, którą możecie zobaczyć na naszym profilu na FB. Ula Łetocha 5 w tym samym biegu. GRATULUJEMY!!

 

WYNIKI KOBIET

 

WYNIKI MĘŻCZYZN

 

Na starcie trzydniowej rywalizacji, oprócz kadr włoskich, zobaczymy także dużą grupę Polek i Polaków z kadry A kobiet, kadry młodzieżowej oraz naszych klubów trenujących we włoszech.

Dzisiaj w programie zawodów są sprinty stylem dowolnym na dystansie 1,4 kilometra.

W kwalifikacjach kobiet do ćwierćfinałów awansowały (wg kolejności miejsc):

11. Weronika Kaleta

12. Monika Skinder

16. Izabela Marcisz

17. Urszula Łetocha

18. Klaudia Kołodziej

22. Eliza Rucka

28. Magdalena Kobielusz

29. Agata Warło

30. Marcelina Wojtyła

 

Do biegów półfinałowych awansowały dwie nasze zawodniczki, Monika Skinder, która wygrała swój bieg ćwierćfianłowy, oraz Urszula Łetocha, druga w swoim biegu.

 

U naszych panów, sytuacja niestety nie wygląda już tak dobrze, jedynym zawodnikiem w TOP 30 eliminacji jest Kacper Antolec i on jako jedyny pobiega w dalszych biegach. W TOP 50 mamy jeszcze trzech zawodników, kadrowicze z młodzieżówki Wiktor Czaja i Dawid Damian zajęli 45 i 46 miejsce, a nasz redakcyjny kolega Arkadiusz Posiadała zajął lokatę z numerem 48.

 

 

 

 

Komentarze - 1

Adam Sosna

Opublikowano: 2018-12-01 11:41:51

W kategorii juniorek wczoraj Monika a dzisiaj Izabela. To nie przypadek. To efekt ciężkiej i dobrze zaplanowanej pracy całego zespołu. Należy się podwyżka!!!!! Największa Justynie Kowalczyk!!!!! proponuję 5x :):):):).

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl