Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Vissma Ski Classic z udziałem Polaków. Justyna Kowalczyk na podium!

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2018-12-02

Ostatni bieg z cyklu LaSgambada wliczanego do Vissma Ski Cassics, zawodnicy ścigali się na dystansie 30 km. Na starcie jak i na podium nie zabrakło polskich akcentów. Justyna Kowalczyk zajęła trzecie miejsce. 

 

 

 

W biegu na dystansie 30 km, w kategorii kobiet zwyciężyła Britta Johansson Norgen z Lager 157 Ski Team, na miejscu drugim ze stratą nieco ponad dwóch sekund przybiegła Slind Astrid. Najniższy stopień podium uzupełniła najszybsza trenerka na świecie Justyna Kowalczyk reprezentująca Team Trenintino Robinson Trainer ze stratą 13 sekund do zwyciężczyni. 

Pierwszą szóstkę uzupełniły Katerina Smutna z Ed System Bauer Team, Kveli Laila (Team Tynell) oraz Lina Korsgren (Team Ramudden)

 

 

Wśród mężczyzn rywalizujących na tym samym dystansie, zwyciężył Oystein Pettersen z Team BN Bank, tylko 0,4 sekundy stracił do niego Morten Eide Pedersen,  0,8 sekundy do zwycięstwa dzieliło Simena Ostensena. Wszyscy trzej panowie są reprezentantami jednego teamu. 

Na starcie mogliśmy zobaczyć również polskie nazwiska. Paweł Klisz zakończył rywalizację na 54. pozycji, zawodnik Ed System Bauer Team, wczoraj cieszył się z podium w drużynowych zawodach tej rangii. Jan Antolec, reprezentujący tą samą drużynę co Paweł, zajął 75. pozycję. 

 

WYNIKI

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl