Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Tour de Ski: kolejny triumf Oestberg! [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2019-01-05

Szósty etap Tour de Ski to biegi na 10 i 15 km stylem klasycznym. Wśród kobiet najlepsza po raz kolejny okazała się Ingvild Flugstard Oestberg.

 

Dzisiejsze biegi we Włoskim Val di Fiemme przyniosły bardzo ciekawą rywalizację wśród Pań. Najlepszą z zawodniczek okazała się prowadząca w klasyfikacji generalnej Tour de Ski - Ingvild Flugstad Oestberg. Jako druga linię mety ze stratą 10 sekund przekroczyła Rosjanka Natalia Nepryaeva. Podium uzupełniła Anastasia Sadova, która do swojej koleżanki z reprezentacji straciła jedyne 0,8 sekundy. Tuż za podium uplasowała się Krista Parmakoski, która przez większą część dystansu utrzymywała się na trzeciej pozycji. Największy spadek wśród czołówki zaliczyła Heidi Weng, która uzyskała ostatecznie szósty czas tego dnia. Jessica Diggins zajęła siódmą pozycję. Rywalizację ukończyło 30 zawodniczek.

 

WYNIKI

 

TOUR DE SKI

 

Monika Ferenc

Komentarze - 1

wow

Opublikowano: 2019-01-05 18:35:01

Rywalizację ukończyło 30 zawodniczek ...

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl