Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Dublet Dominika Burego w Lapinlahti! [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2019-01-14

Drugi dzień rywalizacji w zawodach FIS w Lapinlahti to biegi indywidualne stylem dowolnym. Po zwycięstwie w sprincie na 10 km ponownie najlepszy okazał się Dominik Bury!

 

Drugiego dnia rywalizacji w zawodach FIS w Lapinlahti panowie rywalizowali w biegu indywidualnym na dystansie 10 km stylem dowolnym. Pewne zwycięstwo odniósł Dominik Bury, który drugiego zawodnika ne mecie wyprzedził o przeszło 20 sekund. Dominik wywalczył w ten sposób 49 fis punktów.

 

Dobrze zeprezentował się również drugi z naszych reprezentantów - Mateusz Haratyk był niespełna minutę wolniejszy od Dominika i uplasował się na 6 pozycji. Mateusz był bliski drugiego w tym sezonie wyniku poniżej 80 fis punktów, tym razem było to jednak 82,67.

 

Bieg ukończyło 74 zawodników. Poza reprezentantami gospodarzy oraz dwoma Polakami byli to jeszcze reprezentant Japonii i Peru.

 

WYNIKI

 

Zdjęcie: PZN

Arkadiusz Posiadała

Komentarze - 1

...

Opublikowano: 2019-01-14 11:34:17

Mateusz nie uzyskał dobrego wyniku. Przegrał znacząco z młodszym rocznikiem juniorów A a nawet B. Nie róbmy sobie żartów, pisząc, że to dobry wynik. Myślę, że Mateusz tego sam tak nie nazywa. I nie mają w takiej sytuacji znaczenia FIS punkty. Zadziwiające byłoby również gdyby Dominik Bury tego biegu nie wygrał.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl