Euroloppet: Biela Stopa - wygrywa Mlynar przed Kuncem i Pelczarem [WYNIKI]

2019-01-28

Ostatni weekend w słowackiej Kremnicy rozegrano po raz 46 bieg narciarski zaliczany do cyklu Euroloppet - Biela Stopa. Na najdłuższym dystansie 50 km stylem dowolnym na podium mieliśmy dwójkę naszych rodaków. Drugie miejsce zajął Łukasz Kunc z Zakopanego, a trzecie Wojciech Pelczar zawodnik AZS Katowice.

Bieg wygrał Słowak Peter Mlynar (na zdjęciu), przed dwójką wspomnianych wyżej naszych rodaków.

W TOP 25 na tym dystansie mieliśmy jeszcze Władysława Olszowskiego reprezentującego team nabiegowkach.pl.

W klasyfikacji kobiet 3 miejsce na tym dystansie zajęła Beata Nowok z team nabiegowkach.pl.

Dystans 25km stylem dowolnym wygrał Słowak Andrej Segec. Najlepszy z naszych zawodników dobiegł na miejscu piątym - Łukasz Bachleda z Regle Kościelisko. 9 i 10 miejsce zajęli Andrzej Mojeścik i Jan Łacek z team nabiegowkach.pl.

Wreszcie niedzielny dystans 30 kilometrów klasykiem to zwycięstwo Petera Mlynara (SVK). W TOP 25 zmieścili się na miejscu 8 Piotr Michałek z team nabiegowkach.pl, oraz na miejscu 17 Sebastian Jarecki z naszego skipol.pl teamu.