Finalndia Hiihto: Lahti- Hollola- Lahti z udziałem Polaków [WYNIKI]

2019-02-23

Finlandia Hiihto to kolejny bieg zaliczany do cyklu Worldloppet. Na głównym dystansie 50 kilometrów stylem klasycznym najlepiej z naszych zawodników pobiegł Andrey Pradun, który zajął 92. miejsce.

Najlepszym z zawodników skipol.pl TEAM był Andrey Pradun (na zdjęciu), na miejscu 92.   Pierwszy Polak to 437. miejsce i Krzysztof Zakrzewski skipol.pl Team), 612 miejsce zajął Maciej Tracz,774 był Andrzej Guziński, miejsce 893. zajął Jan Kopt, Marek Swiatowski to pozycja 1250, 1334 był Julian Maygar, 1344 miesjce zajął Piotr Dreslewski, 1400 była Alina Weber w kategorii OPEN, 1467 Tomasz Opalinski, 1521 miesjce zajął Bartosz Bierowiec, 1524 była Halina Olejniczak, 1541 Monika Fidor, a miesjce 1647 zajęła Anna Dembska.

Wygrał Fin, Sri Luusula, na drugim stopniu podium stanął Aleksei Dvoskin z Rosji, a najniższy stopień podium należał do Mikko Kusela, jednak jego strata do zwycięzcy to już niespełna cztery minuty.