Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

PŚ: Stina Nilsson ogrywa Terese Johaug na 10 km stylem klasycznym [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2019-03-23

Ostatni weekend Pucharu Świata w biegach narciarskich odbywa się w Kanadzie. W dniu dzisiejszym zawodnicy rywalizowali w Mass startach, stylem klasycznym. Pierwszy raz w sezonie, Therese Johaug nie stanie na najwyższym stopniu podium na dystansach. Zwyciężyła Stina Nillson oraz Johannes Klaebo. 

 

 

Może nie sensacja, ale małe zaskoczenie. Na dystansach, niepokonana była w tym sezonie Therese Johaug. W każdym biegu, w którym brała udział, wetowała zwycięstwo. Dziś jednak, musiała uznać wyższość zawodniczki ze Szwecji, Stiny Nilsson, która na finiszu ograła Norweżkę. Miesjce trzecie zajęła Ingvild Flugstadt Oestberg, która straciła tylko nieco ponad sekundę. Polki nie startowały.

WYNIKI

 

Wsród mężczyzn najlepszy był dziś Johannes Klaebo, który również stoczył zacietą walkę na finiszowych metrach z Alexem Harveyem. Na najniższym stopniu podium znalazł się Didrik Toenseth. W czołówce bieg ukończyli również, Francesco de Fabianii, jako piąty linię mety przekroczył Sjur Roethe, a pierwszą z, szóstkę uzupełnił Emil Iversen.

 

WYNIKI 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl