Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

PŚ: Zwycięstwo w biegu pościgowym ponownie dla Stiny Nilsson oraz Johannesa Klaebo [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2019-03-24

Ostatni dzień rywalizacji w ramach Pucharu Świata, stał pod znakiem biegów poscigowych, stylem dowolnym. Ponownie najlepsi okazali się być Stina Nillson oraz Johannes Klaebo. 

 

 

Na dystansie 10 km, przyszło rywalizować kobietom. Zwyciężyła dziś Stina Nillson, która utrzymała przewagę wywalczoną w poprzednich biegach i z 12 - sekundową różnicą czasową nad Theresą Johaug przekroczyła linię mety. Na trzecim miejscu uplasowała się Ingvild Flugstadt Oestberg, która jednocześnie została zwyciężczynią klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

Na miejscu czwartym w dzisiejszym biegu zameldowała się Krista Parmakoski, piąta była Ebba Andersson, a na miejscu szóstym zakończyła Jonna Sundling.

 

WYNIKI

 

Wsród mężczyzn zwyciężył, nie kto inny jak Johannes Klaebo, który potwierdził, że to on był najlepszy podczas tego sezonu. Na miejscu drugim, przybiegł Alex Harvey, a na najniższym stopniu podium stanął dziś wicelider klasyfikacji generalnej Aleksander Bolshunov. 

W pierwszej szóstce znaleźli się jeszcze Francesco de Fabianii, Emil Iversen oraz Federico Pellegrino.

 

WYNIKI

 

Natalia Surdyka 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl