Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

PŚ:W Lillehammer pierwszy dzień pod znakiem biegów łączonych. Zwycięstwo Theresy Johaug oraz Aleksandra Bolshunova [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2019-12-07

Biegami łączonymi rozpoczęli rywalizację biegacze w ramach Pucharu Świata. W biegu Pań zwyciężyła nie kto inny jak Theresa Johaug, która rozgromiła po raz kolejny rywalki. U mężczyzn najlepszy był Aleksander Bolshunov. 

 

 

Ponad minutę przewagi zanotowała norweska zawodniczka, nad drugą na mecie Amerykanką Jessicą Diggins. Na miejscu trzecim uplasowała się Heidi Weng, ze stratą 1:19. Miejsce czwarte zajęła Krista Parmakoski, a miejsce piąte i szóste dzieliła zaledwie 0,1 sekundy. Zwyciężyła te walkę Astrid Jacobsen, przed Charlotte Kallą. Wystartowały 52. zawodniczki. Polki nie startowały. 

 

WYNIKI

 

Wśród mężczyzn zwyciężył Aleksander Bolshunov, na drugim miejscu ze stratą niespełna dwóch sekund uplasował się Christer Hans Holund, a podium uzuepłnił Emil Iversen. Tuż za podium zawody zakończył Johannes Klaebo, co mogło być małym zaskoczneniem. Piąty przybiegł Martin Johnsrund Sundby, a pierwszą szóstkę uzuepłnił Sjur Roethe. 

 

WYNIKI

 

Natalia Surdyka

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl