Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Lillehammer: Biegi sztafetowe dla Norweżek i Rosjan [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2019-12-08

Drugi dzień rywalizacji w ramach Pucharu Świata, to biegi sztafetowe 4x 5 km. Zwycięstwo odniosły Norweżki, które wystąpiły w składzie Maiken Caspersen Falla,Astrid Jacobsen, Therese Johaug oraz Heidi Weng. Wśród mężczyzn zwyciężyła druga reprezentacja Rosji. 

 

 

Ivan Yakimushkin, Evgeniy Belov, Ilia Poroshkin oraz Sergey Ustiugov. Tak brzmią nazwiska czterech reprezentantów Rosji, którzy okazali się być najlepsi w biegu sztafetowym. Niespełna dwie sekundy stracili do nich ich reprezentacyjni koledzy z drużyny pierwszej. (Adrey Larkov, Ilia Semikov, Denis Spitsov oraz Andrey Melnichenko). Na miejscu trzecim dopiero uplasowali się nieco niespodziewanie  Norwedzy, którzy z pewnością mieli apetyty na wyższy rezultat. Pobiegli oni w składzie (Paal Golberg, Christer Holund, Sjur Roethe, Hagen Krogh). 

 

WYNIKI

 

 

Z bardzo dużą przewagą przekroczyły Norweżki linię mety. Ponad 50 sekund starty zanotowały do nich Amerykanki, które pobiegły w składzie Sophie Caldwell, Sadie Bjoersen Maubet, Rossie Brennan oraz Jessica Diggins, szczególnie ta ostatnia bardzo mocno pobiegła i starała się odbrobić nieco straty do prowadzących. Na miejscu trzecim  ukończyły Szwedki (Emma Ribom, Elina Roennlund, CHarlotte Kalla oraz Moa Lundgren)

Polki nie wystartowały.

 

WYNIKI

 

Natalia Surdyka

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl