Visma Ski Classic: Toblach Cortina wygrywają Britta Jahansson Norgren i Andreas Nygaard. Z Polaków najlepsi Grynkiewicz oraz Bubula i Wojtyła

2020-02-01

43. Bieg Cortina - Toblach, zaliczany do cyklu Visma Ski Classic padł łupem Norwegów. Bieg kobiet wygrała Britta Johanssen Norgrenz Lager 157, Jadwiga Grynkiewicz z MT Sport zajęła w tym biegu 54 miejsce!

Bieg panów Andreas Nygaard z Team Ragde Eiendom. W biegu startowali Polacy, wśród nich oczywiście zawodnicy naszego portalowego skipol.pl TEAM-u.

Jak poszło naszym zawodnikom.

Najlepiej na dystansie 42 kilometrów stylem klasycznym pobiegli Paweł Bubula i Józef Wojtyła (obaj skipol.pl TEAM), którzy zajęli miejsca 187 i 188 z identycznym czasem 2:12,06h.