Nygaard i Johannson zwyciężają "Jizerską 50" Antolec na 49. miejscu [WYNIKI]

2020-02-09

Po raz kolejny zycięzcami Jizerskiej 50 zostali Britta Johannson Norgren reprezentująca Lager 157 Ski Team oraz Andreas Nygaard z Team Ragde.

Andreas Nygaard pokonał drugiego na mecie Oskara Kardina o niespełna 0,6 sekundy. Na miejscu trzecim uplasował się Petter Eliassen, który również nie stracił więcej do zwycięzcy niż sekundę.

Najlepszym Polakiem był dziś Jan Antolec, który sklasyfikowany został na 49. miejscu. Kolejny był Paweł Klisz, na miejscu 54.

Wśród kobiet najlepsza była Britta Johannson, która pokonała z bardzo dużą przewagą Emilie Fleten. Na najniższym stopniu podium znalazła się Lina Korsgren.