Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

PŚ: W Oestersund odbyły się biegi interwałowe stylem dowolnym. Dominik Bury na 47. miejscu [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2020-02-15

W biegu kobiet na dystansie 10 km najlepsza była Therese Johaug, która z bardzo dużą przewagą pokonała pozostałe zawodniczki. Wśród mężczyzn wygrał Roethe Sjur. Najlepszym Polakiem był Dominik Bury, który uplasował na 47. miejscu. 

 

 

W dzisiejszym biegu, na starcie mieliśmy tylko reprezentantów Polski w biegu Panów. Najlepiej z naszych reprezentantów wypadł Dominik Bury, który zajął 47. miejsce. Maciej Staręga zajął 84. miejsce. 

Zwyciężył Sjur Roethe. Nieco ponad sekundę stracił do niego SImen Krueger, a na najniższym stopniu podium znalazł się Finn Haagen Krogh. Na miejscu czwartym przybiegł kolejny z Norwegów Martin Johnsrund Sundby. Dopiero na miejscu piątym mogliśmy zobaczyć Rosjanina Aleksandra Bolshunova, a pierwszą szóstkę zamknął Christer Holund. 

 

WYNIKI

 

 

Na podium w biegu Pań w dzisiejszym biegu techniką łyżwową znalazły się trzy zawodniczki z Norwegii. Johaug zwyciężyła z ponad 40 sekundową przewagą. Na miejscu drugim uplasowała się Heidi Weng, a trzecia była Ingvild Flugstadt Oestberg. Tuż za podium znalazła się Ebba Anderson, która jako ostatnia straciła mniej niż minutę do zwyciężczyni. 

 

WYNIKI

 

Natalia Surdyka

Komentarze - 5

BART

Opublikowano: 2020-02-15 17:55:25

A czemu nie startuje reprezentacja Niemiec?

Michał

Opublikowano: 2020-02-16 11:29:37

W sumie dobre pytanie, tak samo jak dlaczego nie ma kobiet z naszej reprezentacji??

BART

Opublikowano: 2020-02-16 13:22:53

Od początku sezonu było wiadomo że Polki w PŚ po Oberstdorfie nie będą startować.

Figo122

Opublikowano: 2020-02-15 21:20:10

Dzisiaj troche słabszy bieg Dominika jednak jutro klasyk. bardziej selekcje wprowadza.Moze troche sie przesunie chociaz styl dowolny chyba lepiej u niego funkcjonuje.

Michał

Opublikowano: 2020-02-16 11:47:48

Racja wczoraj Dominik pobiegł zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Dziś ma szansę na duży awans.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl