Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

MŚJ: Weronika Kaleta awansowała do ćwierćfinałów sprintu [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2020-03-01

Drugiego dnia Mistrzostw Świata, zawodnicy w kateogrii U23 również rywalizują w sprintach. W kategorii kobiet na starcie mamy tylko Weronikę Kaletę, a wsród mężczyzn Michała Skowrona i Mateusza Haratyka. Awans do ćwierćfinału wywalczyła tylko Kaleta z 11. czasem kwalifikacji. Haratyk był 47., a Skowron 53. Weronika Kaleta zakończyła rywalizację na 11. miejscu, odpadając w półfinałach. 

FINAŁY

 

W finałach Weronika Kaleta awansowała do półfinału i zakończyła swoją rywalizację na takim samym miejscu jak w kwalifikacjach, czyli pozycji 11. 

Zwyciężczynią i Mistrzynią Świata w sprincie została Emma Ribom ze Szwecji, miejsce drugie zajęła jej reprezentacyjna koleżanka Johanna Hagstroem, a na najniższym stopniu podium stanęła Julia Kern, ze Stanów Zjednoczonych. 

 

WYNIKI OFICJALNE 

 

 

Wśród męzczyzn żaden z naszych reprezentantów nie awansował do finałów. Zwyciężył Vebojern Hegdal, na miejscu drugim zakończył Mattia Armellini, a na pozycji trzeciej uplasował się Harald Oestberg Amundsen z Norwegii. 

 

WYNIKI OFICJALNE 

 

ELIMINACJE 

 

WYNIKI KOBIET 

 

 WYNIKI MEŻCZYZN

 

Natalia Surdyka

Komentarze - 5

Kibic

Opublikowano: 2020-03-01 12:30:26

Bardzo dobry bieg kwalifikacyjny Kalety Szansa na polfinal

Kolsik

Opublikowano: 2020-03-01 13:34:53

Bardzo dobry czas Kalety, ma szansę powalczyć o półfinał. No a przed chłopakami to jeszcze sporo sekund do poprawy w sprintach niestety.

Kolsik

Opublikowano: 2020-03-01 15:11:27

Niestety Weronika upadła, strasznie szkoda bo walczyłaby o 3/4 miejsce które dawało LL do finału. 11 miejsce nie jest złe, ale niedosyt zostanie na pewno. ;)

Adam Sosna

Opublikowano: 2020-03-01 14:31:23

Weronika w półfinale

Fan

Opublikowano: 2020-03-01 16:31:44

Szkoda upadku w półfinale, ale i tak brawa dla Werki za bardzo dobry występ. Widać że dziewczyna ma dobre predyspozycje do sprintów i mam nadzieję że trener to wykorzysta.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl