Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
Biegi Narciarskie świat wyniki | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biegi narciarskie świat

MŚJ: Weronika Kaleta awansowała do ćwierćfinałów sprintu [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2020-03-01 08:59:32

Drugiego dnia Mistrzostw Świata, zawodnicy w kateogrii U23 również rywalizują w sprintach. W kategorii kobiet na starcie mamy tylko Weronikę Kaletę, a wsród mężczyzn Michała Skowrona i Mateusza Haratyka. Awans do ćwierćfinału wywalczyła tylko Kaleta z 11. czasem kwalifikacji. Haratyk był 47., a Skowron 53. Weronika Kaleta zakończyła rywalizację na 11. miejscu, odpadając w półfinałach. 

 

Czytaj Dalej >>

Izabela Marcisz wicemistrzynią świata juniorek w sprincie! [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2020-02-29 12:24:48

Od biegów sprinterskich stylem dowolnym rozpoczęły się Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23, które w najbliższych dniach będą odbywać się w niemieckim Oberwiesenthal. Izabela Marcisz zdobyła tytuł wicemistrzyni świata! Do awansu do finału 0,06 sekundy zabrakło Monice Skinder. Na ćwierćfinale swój występ zakończyli Karolina Kaleta i Sebastian Bryja.

 

Czytaj Dalej >>

PŚ: Johaug i Golberg zwycięzcami Ski Tour, D. Bury nie ukończył ostatniego etapu [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2020-02-24 19:19:00

Dominacją Norwegów zakończyła się pierwsza edycja cyklu FIS Ski Tour, zaliczanego do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. W ostatnich, szóstych zawodach, którymi były biegi pościgowe stylem klasycznym, w trudnych warunkach pogodowych zwycięstwa odnieśli Therese Johaug oraz Paal Golberg.

 

Czytaj Dalej >>

Śląsko- Beskidzka Liga Regionalna edycja IV [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2020-02-24 12:15:40

Czwarta edycja Ligii Regionalnej miała miejsce w Wiśle. Dokładnie 87 zawodników rywalizowało na trasach Kubalonki. 

 

Czytaj Dalej >>

PŚ Trondheim: Kamil Bury w "30" sprintu Pucharu Świata! [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2020-02-22 15:21:47

Puchar Śwaita w Trondheim rozpoczęły spirnty stylem klasycznym. Jedynym naszym reprezentantem, który przebrnął kwalifikacje był Kamil Bury. 

 

Czytaj Dalej >>

Ski Tour 2020; Dominik Bury 30. w biegu masowym w Meraker [WYNIKI + RANKING SKI TOUR]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2020-02-20 15:02:25

Kolejny etap skandynawskiego Ski Touru to bieg ze startu wspólnego (Mass Start) w norweskim Meraker. Bardzo dobrze pobiegł dzisiaj nasz reprezentant Dominik Bury, który zajął 30 miejsce, zdobywając tym samy kolejny punkcik do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl