Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Agnieszka Szymańczak szósta w sprincie FIS OPA Cup.

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2011-12-16

Agnieszka Szymańczak zajęła szóste miejsce w sprincie rozgrywanym w St.Urlich w ramach FIS OPA Cup (Puchar Kontynentalny).Była wprawdzie ostatnia  w finale A, ale awans do ścisłego finału trzeba uznać za sukces zawodniczki.

Justyna Mordarska zajęła 15-tą lokatę, a Anna Staręga 20-tą.

23 lokata to Natalia Grzebisz,miejsce za nią Martyna Galewicz.Na 29 pozycji została sklasyfikowana Magdalena Kozielska.

Urszula Łętocha startująca w kategorii U-18 zakończyła przygodę ze sprintem na 9 miejscu.

W kategorii kobiet U-20 startowału w ćwierćfinałach dwie nasze zawodniczki Dominika Bril i Patrycja Wąchała.Niestety obydwie zakończyły w nich udział.Ostatecznie zajęły Wąchała 22 i Bril 26 miejsca.

W kategorii juniorów U-20 dobrze pobiegł dzisiaj Paweł Klisz, który zajął 12 miejsce.Patryk Chudoba,Mariusz Dziadkowiec-Michoń i Rafał Matuszny nie awansowali do ćwierćfinałów.

Seniorzy, których startowało w St.Ulrich sześciu, myślę, że będą chcieli o tym starcie jak najszybciej zapomnieć.Sprint, który wygrał reprezentant Rosji Ilia Chernousov nasi zawodnicy zakończyli na kwalifikacjach.Najlepszy z kadrowiczów Mateusz Ligocki był 45, Michał Wróblewski 61, a trzy miejsca za nim Sebastian Gazurek.....

Jutro w St.Ulrich biegi stylem klasycznym.

A oto wyniki:

Kategoria U18: kobiety i mężczyźni

U20: kobiety i mężczyźni

Seniorki i seniorzy

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl