Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Justyna Kowalczyk trzeci raz pierwsza na Alpe Cermis.

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2012-01-08

Justyna Kowalczyk po raz trzeci jako pierwsza wybiegła na szczyt Alpe Cermis wygrywając tym samym cały cykl Tour de Ski. Jako druga 28,2sek po Polce linię mety przekroczyła Marit Bjoergen. Trzecie miejsce zajęła Therese Johaug, która straciła 3min 57,8sek.

Jako 4 na szczycie zameldowała się Finka Krista Lahteenmaki, która do końca rywalizowała z Norweżką Marthe Kristoffersen, która linię mety przekroczyła jako 5. Miejsce 6 wywalczyła Niemka Katrin Zeller. Na 7 miejsce spadła 4 przed dzisiejszym etapem Charlotte Kalla na 8 miejscu zawody ukończyła Aino-Kaisa Saarinen, 9 była Astrid Jacobsen, a pierwszą dziesiątkę uzupełniła Kikkan Randall.

Najlepszy czas dnia uzyskała Therese Johaug, Norweżcze udało się odrobić do Justyny Kowalczyk 51,3sek. Polka uzyskała drugi rezultat. Trzeci czas uzyskała Marit Bjoergen, która straciła do rodaczki 1min 8sek. 4 czas uzyskała Marthe Kristoffersen, 5 niespodziewanie Ukrainka Valentina Shevchenko, a 6 Niemka Katrin Zeller.

Wyniki Climb (9)

TDS Final

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl