Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Eirik Brandsdal wygrywa sprint w Mediolanie.

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2012-01-14

Norweg Eirik Brandsdal triumfował w rozgrywanym w Mediolanie zaliczanym do klasyfikacji Pucharu Świata sprincie techniką dowolną. Na drugim miejscu uplasował się Niemiec Jozef Wenzl, a miejsce na najniższym stopniu podium wywalczył Szwed Teodor Peterson.

Jako 4 linię mety przekroczył Rosjanin Nikolay Morilov, 5 był jego rodak Alexey Petukhov, który po kolizji z Petersonem tuż przed finiszem upadł i stracił szanse na lepsze miejsce. Na 6 pozycji finiszował Ola Vigen Hattestad, Norweg już od startu miał problemy uniemożliwiające walkę o wyższą pozycję.

W klasyfikacji sprinterskiego Pucharu Świata prowadzi Alexey Petukhov, na drugim miejscu ze stratą 44 punktów jest Teodor Peterson. Trzecie miejsce zajmuje Nikolay Morilov (102 punkty straty). Na miejscu 4 klasyfikowany jest Dario Cologna, 5 pozycję zajmuje Erik Brandsdal, a 6 jest Ola Vigen Hattestad.

Wyniki

Puchar Świata sprint

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl