Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Bril 15, Łętocha 16 na MIO w Innsbrucku.

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2012-01-17

Urszula Łętocha zajęła 16, a Dawid Bril 15 miejsce w pierwszym biegu rozgrywanych w Innsbrucku Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich.Ula pobiegła mniej więcej tak jak prognozował jej trener Stanisław Michoń, który wczoraj w rozmowie telefonicznej ocenił szanse Uli na miejsce w drugiej dziesiątce jako te najbardziej realne.Na nasze pytanie czy jest szansa na pierwszą dziesiatkę polecił nam spojrzeć na FIS punkty rywalek ULI.

Faktycznie najlepsze z nich miały FIS-punkty na poziomie 70-ciu.Łętocha straciła dzisiaj do zwyciężczyni biegu Rosjanki Anastasii Sedovej 2:04,3 minuty.Tylko trzech dziesiatych sekundy zabrakło jej do miejsca wyżej.

Drugi z naszych reprezentantów na Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich Dawid Bril miał dzisiaj do pokonania dystans 10 km stylem klasycznym.Dawid został sklasyfikowany na 15 pozycji, uzyskując jednocześnie FIS na poziomie 130.Jego strata do tryumfatora z Rosji Alexandra Selyaninova wyniosła 1:59 minuty, co wg nas jest bardzo dobrym rezultatem.

     wyniki men          wyniki women

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl