Brawo Konrad Motor! Nasze kadry w w Pucharze Kontynentalnym

2012-12-08

motor konrad MPS-2011W pierwszym dniu zawodów w biegach narciarskich mających rangę Pucharu Kontynentalnego bardzo dobrze zaprezentował się zawodnik kadry młodzieżowej Konrad Motor.

Konrad w biegu juniorów na dystansie 10 kilometrów stylem dowolnym zajął dziewiąte miejsce, osiągając jednocześnie FIS punkty 74,65.
W zawodach w Goms, które jednocześnie są eliminacją OPA Alpen Cup i Swiss Cup startowały nasze kadry: A-MIX i młodzieżowa.

W biegu seniorów najlepiej z naszych reprezentantów wypadł Jan Antolec (FIS-88,40) który został sklasyfikowany na 50 pozycji.Lokata 55 dla Sebastiana Gazurka, a 58- dla Mateusza Ligockiego.Dopiero 65 zajał dotychczasowy lider kadry A-MIX (pod nieobecność Macieja Staręgi)  Paweł Klisz.
Antolec jako jedyny z tej grupy wypełnił normę FIS punktów(poniżej 90)  na Mistrzostwa Świata U-23.
71 pozycja to Marcin Rzeszótko i 81- Patryk Chudoba.
WYNIKI SENIORZY

W biegu na dystansie 5 kilometrów dowolnym startowały  seniorki.Najlepszą z Polek okazała się Magdalena Kozielska sklasyfikowana na 25 miejcu.
Kolejne miejsca naszych zawodniczek to:
30- Martyna Galewicz
33- Justyna Mordarska
35- Anna Staręga.
WYNIKI SENIORKI

Na tym samym dystansie rozegrano bieg juniorek, w którym wystartowała tylko Marzena Maciulewicz. Zawodniczka zajęła w swojej kategorii 22 lokatę.
WYNIKI JUNIORKI

Wreszcie kategoria, od której zaczęliśmy relację, juniorzy.
Oprócz Konrada Motora w biegu wystartowało jeszcze dwóch naszych zawodników; Dawid Bril i Krzysztof Kukuczka. Zajęli miejsca (odpowiednio 48 i 58).