Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Ludmila Horka i Dusan Kozisek zwyciężają Red Bull NordiX

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2013-03-30

Ludmila Horka okazała się najlepszą kobietą podczas zmagań na skicrossowej trasie Red Bull NordiX w Szpindlerowym Młynie. W zamganiach mężczyzn najszybszy okazał się po raz drugi w tym cyklu Dusan Kozisek.

We wczorajszych eliminacjach wyłoniono dzisiejszych finalistów zawodów. Do dalszego etapu zakwalifikowało się 16 kobiet, wśród których były takie gwiazdy biegów i biathlonu jak Heidi Weng, Vesna Fabian, Gabriela Soukalova czy Weronika Nowakowska. Do dalszej rywalizacji w kategorii mężczyzn przechodziło 64 zawodników. W eliminacjach wzięło udział 156 Panów. I w tej rywalizacji nie zabrakło słynnych biegaczy, biathlonistów oraz kombinatorów norweskich takich jak: Dusan Kozisek, Miroslav Dvorak, Alesandro Pittin oraz Lukas Bauer, któremu nie udało się przebrnąć kwalifikacji.

WYNIKI KWALKWIKACJI MEN

WYNIKI KWALKWIKACJI LADIES

W dzisiejszych zmaganiach zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w 4-osobowych biegach, z którego awansowała dwójka najszybszych. Wśród Pań w finale najlepsza była Ludmila Horka wyprzedzając Karolinę Grohovą i Anine Ahlsand. Czwarta lokata dla Petry Novakovej. W finale mężczyzn zwyciężył Dusan Kozisek. Drugi był Maka Daniel, najniższy stopień podium zajął Mario Kubis, a jako czwarty został sklasyfikowany Morten Vannebo.

WYNIKI MAN

WYNIKI LADIES

foto: redbull.cz

/rak/

Komentarze - 1

Konrad Rakowski

Opublikowano: 2013-03-30 21:11:04

Niezły mieszaniec kombinacyjno-biegowo-biathlonowy u mężczyzn. Niektórzy widzę szukają atrakcji na koniec sezonu. Pittinowi to się dziwie, bo mógłby się już nie połamać przed kolejnym sezonem;)

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl