Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

PŚ w Davos: Maurice Manificat wygrywa 30km łyżwą

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2013-12-14

Francuz Maurice Manificat wygrał w Davos bieg indywidualny na 30 km stylem dowolnym rozgrywanym w ramach zawodów Pucharu Świata w biegach narciarskich. Podium uzupełnili dwaj Norwegowie: Chris Andre Jespersen i Martin Johnsrud Sundby.

 

Jespersen do zwycięzcy stracił 3.3 sekundy. Natomiast lider klasyfikacji generalnej przybiegł na metę ze stratą niecałych 15 sekund.

 

W minucie zmieściło się 12 zawodników, ostatnim z nich był Szwed Johan Olsson.

 

Jedyny w tym biegu reprezentant Polski Maciej Kreczmer nie ukończył rywalizacji.

 

Dzięki dzisiejszej wygranej Manificat awansował na drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Prowadzenie utrzymał Sundby, a na trzecim miejscu znajduje się dziewiąty dziś Alexander Legkov.

 

Wyniki biegu

 

Arkadiusz Zbróg

Komentarze - 3

undefined

Opublikowano: 2013-12-14 13:04:21

o nasz najlepszy biegacz tak nas świetnie zaprezentował

Raku

Opublikowano: 2013-12-14 13:08:14

To ironia? Przecież Kreczmera nikt nie rozlicza za miejsca w zawodach i to, że jest najlepszy na dystansie w Polsce to przecież nie jest jakieś epokowe odkrycie... Nie łapie takiej szydery.

undefined

Opublikowano: 2013-12-14 14:38:27

no właśnie nikt go nie rozlicza, nikt mu nic nie karze, robi co chce i tylko wszyscy go za to chwalą, a jak upokarza Polskę i schodzi z trasy to też nikt go przecież krytykował nie będzie, bo przecież on nic nie musi

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl