Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

PŚ w Novym Meście: W finale nie obejrzymy Polaków

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2014-01-12

Zakończyły się półfinały sprintów drużynowych mężczyzn techniką klasyczną w ramach Pucharu Świata w Novym Meście na Moravach. Pierwsza reprezentacja Polski w swoim półfinale finiszowała oficjalnie na 8. miejcu, a druga drużyna naszego kraju zajęła 15. miejsce.


Drużyna w składzie Jan Antolec (LKS Poroniec Poronin) i Sebastian Gazurek (NKS Trójwieś Beskidzka), w pierwszym półfinale zajeła 15. miejsce. Tym samym nie obejrzymy drugiej reprezentacji Polski w finale sprintu drużynowego stylem klasycznym. W półfinale najlepsi okazali się: Pierwsza reprezentacja Rosji (Maxim Vylegzhanin, Nikita Kriukov), przed pierwszą drużyną Francji (Renaud Jay, Cyril Miranda) i drugim teamem z Norwegii (Paal Golberg, Ola Vigen Hattestad).

 

Pierwsza drużyna Polski w składzie Maciej Staręga (UKS Rawa Siedlce) i Maciej Kreczmer (LKS Poroniec Poronin) w swoim półfinale uplasowała się oficjalnie na 8. miejscu. W półfinale najlepsi okazali się: Pierwsza reprezentacja Norwegii (Eldar Roenning, Eirik Brandsdal) przed USA (Simeon Hamilton, Andrew Newell) i Niemcami z pierwszej drużyny (Sebastian Eisenlauer, Josef Wenzl). Tym samym w finale męskiego sprintu drużynowego techniką klasyczną, nie obejrzymy polskich drużyn.

 

LISTA STARTOWA FINAŁU MĘŻCZYZN

 

Piotr Walkowiak

 

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl