Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

MŚJ w Fiemme: Natalia Nepryaeva zdobywa złoto, Urszula Łętocha najlepszą Polką

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2014-02-02

Ostatnią indywidualną konkurencją juniorek podczas Mistrzostw Świata w Val di Fiemme był bieg interwałowy na 5 kilometrów techniką klasyczną, w którym złoty medal wywalczyła reprezentantka Rosji Natalia Nepryaeva. Najlepszą Polką okazała się Urszula Łętocha, która zajęła 48. miejsce.


Złoto wywalczyła reprezentantka Rosji Natalia Nepryaeva, która walkę o złoty krążek toczyła z Sofią Henriksson +2,6 ze Szwecji, która ostatecznie sięgnęła po srebrny medal. Brązowy krążek wywalczyła Rosjanka Anastasia Sedova +13,5. W czołowej szóstce również znalazły się: 4. Alisa Zhambalova z Rosji +16,3. 5. Julia Belger z Niemiec +24,2 i 6. Yulia Belorukova z Rosji +27,3.

 

Ula Łętocha, ze swoim czasem, ostatecznie została sklasyfikowana na 48. miejscu +1:49,9. Dominika Bielecka zajęła 59. miejsce +2:14,9. Natomiast Karolina Trzaska zmagania zakończyła na 64. pozycji +2:43,2.

 

WYNIKI

 

Piotr Walkowiak

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl