Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

MŚJ w Fiemme: Szwedki mistrzyniami w sztafecie 4x3,3 km

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2014-02-03

Reprezentantki Szwecji zdobyły złoty medal Mistrzostw Świata Juniorów w biegach narciarskich w  sztafecie 4x3,3km. Srebro dla Rosjanek, medal brązowy dla sztafety Norwegii.

 

Złote medalistki biegły w składzie Anna Dyvik, Sofia Henriksson,Maja Dahlquist i Jonna Sundling. Faworyzowane Rosjanki Alisa Zhambalova, Ylia Belorukova, Anastasia Sedova i Natalia Nepryayeva mające w składzie złotą i brązową medalistki wczorajszego biegu na 5km klasykiem straciły do Szwedek 7,7 sekundy, reprezentacja Norwegii straciła prawie półminuty.

 

Doskonale w ekipie Szwedek pobiegła Jonna Sundling (na zdjęciu), złota medalistka sprintów we Włoszech, która zniwelowała 10 sekundową stratę do  Natalii Nepryaevej i uciekła Rosjance na kolejne 7 sekund, Rosjanka to złota medalistka wczorajszego biegu klasykiem.

 

Kolejne lokaty zajęły zespoły Niemiec, Szwajcarii i Finlandii. Sklasyfikowano 14 zespołów, wśród których zabrakło niestety polskiej reprezentacji. Do Val di Fiemme jak wiemy pojechały tylko trzy nasze juniorki.

 

WYNIKI SZTAFET

 

/KaCe/

Komentarze - 1

fan

Opublikowano: 2014-02-03 11:58:12

Paranoja żeby w zawodach juniorów nie wystawić sztafety...

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl