Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Kozielska, Romanowicz i Motor w Alpen Cup w Szwajcarii

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2014-02-14

Trójka zawodników kadry juniorsko - młodzieżowej w biegach narciarskich pod opieką trenera Wiesława Cempy startuje w szwajcarskim Campra. Trzydniowe zawody są częścia cyklu FIS Alpen Cup.

 

W prologu stylem klasycznym na dystansie 2,5km Emilia Romanowicz z UKS Puszcza Supraśl zajęła 17-ste miejsce, tracąc do zwyciężczyni z Niemiec Sandry Ringwald 46,9 sekundy. Magdalena Kozielska ( na zdjęciu z Aleksandrem Wieretelnym) zajęła 19 lokatę tracąc kolejne 1,7 sekundy. Prolog ukończyły 23 panie.

 

W prologu na 3,3 kilometra w kategorii mężczyzn Konrad Motor został sklasyfikowany na 34 miejscu, tracąc do tryumfatora na tym dystansie 33,1 sekundy. Bieg wygrał Włoch Maicol Rastelli. Sklasyfikowano 56 panów.

 

Jutro i pojutrze trójka naszych kadrowiczów pobiegnie na dystansie stylem dowolnym. Finałem imprezy będzie niedzielny bieg pościgowy stylem klasycznym.

 

Pozostała częśc kadry juniorsko - młodzieżowej z trenerką Urszulą Migdał startuje na Słowacji w zawodach FIS Slavic Cup, o wynikach poinformujemy niebawem.

 

/KaCe/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl