Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Slavic Cup w Novym Meste: Schutzova i Saxton najlepsi w sprincie; Łętocha i Motor na miejscu 3.

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2015-02-14

W Novym Meste na Morave rozegrano kolejne zwody cyklu Slavic Cup. Tym razem rywalizowano w sprincie stylem dowolnym.

 

Wśród kobiet na czołowych miejscach zawodniczki z Czech, zwyciężyła Sandra Schutzova, a miejsce drugie zajęła Lucie Charvatova, natomiast na trzeciej pozycji uplasowała się Urszula Łętocha.

Kolejne miejsca zajmowały zawodniczki ze Stanów Zjednoczonych. Czwarte miejsce zajęła Anne Hart, piąta była Joanne Reid, a szósta Paige Schember.

W półfinale odpadła Dominika Bielecka, ostatecznie sklasyfikowana na 11. miejscu, natomiast piąta w swoim ćwierćfinale była Justyna Mordarska co dało jej 22. miejsce.

 

Wśród mężczyzn najlepszy był zawodnik ze Stanów Zjednoczonych Benjamin Saxton, na miejscu drugim uplasował się Jacob Tony Kordac, miejsce trzecie zajął Konrad Motor, a tuż za nim finiszował Paweł Klisz.

Na piątej pozycji uplasował się Ondrej Horyna, a szósty był Jakub Antos, obaj z Czech.

Na miejscu 21. uplasował się Mateusz Ligocki, który dzisiejsze zmagania zakończył przybiegając piąty w swoim ćwierćfinale.

 

WYNIKI                    KWALIFIKACJE

 

HuK

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl