Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Marcela Marcisz ósma w Santa Caterina [WYNIKI + LISTA STARTOWA]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2015-12-05

Dziś w ramach zawodów FIS we włoskiej Santa Caterina odbyły się biegi dystansowe stylem klasycznym. Najlepiej z Polaków wypadła Marcela Marcisz, która zajęła ósme miejsce w wyścigu na 10 kilometrów.

 

W biegu seniorek na 10 km stylem klasycznym rywalizowało zaledwie 16 pań. Wygrała Włoszka Francesca Baudin. Marcisz straciła do niej 1.46,7 min. Ostatnie, szesnaste miejsce zajęła Andżelika Szyszka ze stratą 7.36,8.

 

WYNIKI BIEGU KOBIET NA 10 KM ST. KLASYCZNYM

 

Mocniejszą obsadę miał bieg na 15 kilometrów mężczyzn. Tutaj zwycięzcą został bardzo doświadczony reprezentant gospodarzy Giorgio di Centa, który o 2,6 sek. wyprzedził swojego rodaka Mattia Pellegrina.

Najlepszy z Polaków był Daniel Iwanowski - 26. miejsce, ze stratą 4.29,3 min. 31. miejsce zajął Dawid Bril, a ostatnie - 36. - Wojciech Pelczar.

 

WYNIKI BIEGU MĘŻCZYZN NA 15 KM ST. KLASYCZNYM

 

W biegu juniorów na 10 km st. klasycznym 67. był Daniel Chmielowski. Wśród juniorek, które rywalizowały na dystansie 5 km 19. miejsce zajęła Kamila Boczkowska, a Iwona Piekarz była 40.

 

Na jutro zaplanowano biegi pościgowe stylem dowolnym. Zawodniczki i zawodnicy na starcie pojawią się w takiej samej kolejności i z takimi samymi stratami jak na dzisiejszej liście wyników. Poniżej lista startowa jutrzejszego biegu pościgowego.

 

LISTA STARTOWA PURSUIT 

 

/huc/

 

fot. Facebook

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl