Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Puchar Świata - sztafetę kobiet w Lillehammer wygrywają Norweżki [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2015-12-06

Bieg sztafetowy kobiet w Lillehammer zdecydowanie wygrywa pierwszy zespół Norweżek biegnący w składzie Maiken Caspersen Falla, Ingvild Flugstad Oestberg,Therese Johaug (foto) i Heidi Weng.

 

Drugie miejsce dla reprezentantek Finlandii (Krista Parmakoski, Kerttu Nisskanen, Laura Mononen i Anne Kyloenen). Trzecia lokata dla niesamowitych Amerykanek Rossie Brennan, Sadie Bjoernsen, Elizabeth Stephen i Jessica Diggins. Zawodniczki z za oceanu rzutem na taśmę wyprzedziły drugi zespół Norwegii.

W drużynie Amerykanek jako czwarta na trasę wyruszyła Jessica Diggins, która traciła to trzeciej wtedy w klasyfikacji drugiej drużyny norweskiej 21 sekund. Amerykanka dogoniła Norweżkę i jako trzecia zameldowała się na mecie dzisiejszych sztafet.

Bardzo słabo pobiegła dzisiaj liderka szwedek Charlotte Kalla. Zawodniczka, która "zamykała" skład swojej drużyny wyruszyła na ostatnią zmianę sztafety na czwartym miejscu tracąc do trzeciej po 15-stu kilometrach Hagi (Norwegia II) 18 sekund. Wydawało się, że Szwedka zdoła jeszcze powalczyć o podium, niestety skończyło się na piątym miejscu.

Szóste miejsce zajęły reprezentantki Niemiec. Więcej w wynikach poniżej

 

WYNIKI SZTAFET

 

/Kace/

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl