Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Podium Pucharu Świata w Falun bez Norwegów. Wygrał Maksym Wylegżanin

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2016-02-13

Bieg na 10 kilometrów stylem klasycznym Pucharu Świata w Falun zakończył się wielką niespodzianką. Na podium stanęli dwaj Rosjanie i Francuz. Wygrał Maksym Wylegżanin, 3,5 sekudny przed swoim rodakiem Aleksandrem Bessmertnychem. Podium uzupełnił Francuz Maurice Magnificat, który stracił 3,6 sekundy.

 

Sensacją jest z pewnością nieobecność na podium żadnego z Norwegów. Reprezentanci kraju fiordów zajęli kolejne trzy lokaty, odpowiednio Iversen, Toenseth i Sundby. W pierwszej dziesiątce biegu mamy jeszcze dwóch Rosjan Sergiej Turyszew to lokata numer 7, oraz zamykający pierwszą dziesiątkę Sergiej Ustjugow. Ósme miejsce zajął kolejny Norweg Nilas Dyrhaug, lokata dziewiąta to Matti Heikkinen.

 

W biegu wystartowała dwójka naszych reprezentantów Paweł Klisz i Jan Antolec, którzy uplasowali się odpowiednio na 88. i 89. miejscu tracąc do zwycięzcy niecałe 3 i pół minuty

 

WYNIKI BIEGU                   KLASYFIAKCJA PŚ

 

 

fot.fasterskier.com

Komentarze - 2

Bogdan

Opublikowano: 2016-02-13 20:55:31

Bylo zle jak trenerem byl Krezelok ale teraz jest tragedia nie szkoda kasy Nie lepiej za te ich wycieczki szkolic mlodych Czy nie ma kogos kto by to zakonczyl a chlopcy do domu

Skos

Opublikowano: 2016-02-14 13:29:20

Sa mocni.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl