Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Młoda gwardia pokonała Sundbiego, wygrywa Ustiugov przed de Fabianim. Jan Antolec 63.

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2016-02-14

Sergey Ustiugov po pasjonującym finiszu wygrał bieg na 15km ze startu wspólnego stylem dowolnym w ramach Pucharu Świata w Falun. Drugie miejsce zajął Francesco de Fabiani, a na trzecim miejscu finiszował Martin Johnsrud Sundby. Jan Antolec zajął 63. miejsce, Paweł Klisz był 87.

 

Bieg mężczyzn rozstrzygnął sie tak jak to bywało w podobnych zmaganiach w poprzednich latach czyli finiszem z dużej grupy. Martin Johnsrud Sundby, który w tym sezonie zazwyczaj rozstrzygał biegi gubiąc rywali na dystansie tym razem nie podołał, a na finiszu musiał uznać wyższość młodszych rywali.

 

Na finiszu najlepszy okazał się Sergey Ustiugov z Rosji, 0,3 sek później linię mety minął Włoch Francesco de Fabiani. Jako trzeci, 0,4 sek później, linię mety minął Martin Johnsrud Sundby. Czwarte miejsce zajął Niklas Dyrhaug (+0,9), piąty był Finn Haagen Krogh, a szóste miejsce zajął wczorajszy zwycięzca Maxim Vylegzhanin.

 

Na 63. miejscu uplasował się Jan Antolec, tracąc do zwycięzcy 2:038, Paweł Klisz 87. (+3:46,0).

 

WYNIKI BIEGU                    KLASYFIKACJA PŚ 

 

huk 

 

Komentarze - 1

Jaga

Opublikowano: 2016-02-15 10:06:19

Ktoś wie co z Dario Cologna?

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl