Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Yulia Tchekaleva i Maxim Vylegzhanin wygrwają w Saariselka

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2016-11-18

W fińskiej Saariselce tydzień przed startem Pucharu Świata formę postanowili sprawdzić Rosjanie. W zawodach obsadzonych głównie przez zawodników z terenów byłego ZSRR triumfowali Yulia Tchekaleva i Maxim Vylegzhanin.

 

W piątek rywalizowano techniką klasyczną. Panie do pokonania miały 5, panowie 10 kilometrów.

 

Wśród kobiet całe podium dla Rosjanek, wygrała Yulia Tchekaleva 3,2 sekund przed Yulią Belorukovą, a trzecie miejsce zajęła Alisa Zhambalova tracąc do zwyciężczyni 10,3s

Na czwartej pozycji uplasowała się Białorusinka Yulia Tikhonova, a piąte i szóste miejsce zajęły kolejne Rosjanki Elena Soboleva i Natalia Nepryaeva. Na siódmym miejscu sklasyfikowana została Niemka Stefanie Boehler.

W kategorii juniorek triumfowała Alexandra Trofimova z Rosji.

 

Wśród mężczyzn w pierwszej dziesiątce spoza Rosji przebił się tylko Kazach Alexey Poltaranin, który był trzeci (strata 3,3s). Wygrał Maxim Vylegzhanin, a drugie  miejsce zajął Stanislav Volzhentsev (+2,7s).

Czwarty był Aleksander Bessmertnykh, piąty Alexander Legkov, a szósty Andrey Larkov. Dla porównania 11. Białorusin Sergei Dolidovich stracił do zwycięzcy 46,3s, a 12. Thomas Bing z Niemiec 48,7s.

Wśród juniorów triumfował Igor Fedotov.

 

WYNIKI

 

huk 

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl