Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Marit Bjoergen i Didrik Toenseth wygrywają w Beitostoelen [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2016-11-19

W rozgrywanych w Beitostoelen zawodach FIS w biegu na 10 kilometrów stylem dowolnym zwyciężyła Marit Bjoergen. Zawodniczka na poważnie wraca do biegów narciarskich po przerwie macierzyńskiej i jak widzimy, przerwa oraz trapiące ją w sezonie letnim kontuzje nie przeszkodziły jej wygrać  w bardzo silnie obsadzonych zawodach.

 

Heidi Weng straciła do starszej koleżanki 11,7 sekundy. Wczorajsza zwyciężczyni biegu na 10 km klasykiem Ingvild Oestberg dzisiaj zajęła najniższy stopień podium ze stratą 28,2 sekundy.

W mocnej, norweskiej konkurencji należy docenić dziewiątą lokatę Słowenki Alenki Cebasek.

 

WYNIKI WOMEN

 

Panowie rywalizowali na dystansie 15 kilometrów stylem dowolnym. Zwyciężył Didrik Toenseth, przed Simenem Kruegerem i Simenem Sveenem (wszyscy Norwegia). W biegu zdominowanym przez Norwegów szóste miejsce zajął Brytyjczyk Andrew Musgrave. Petter Northug został sklasyfikowany na 14 miejscu ze stratą 1:02,6 minuty. Dwa miejsca przez Petterem to spora niespodzianka w tak silnie obsadzonych zawodach - Snorri Einarsson z Islandii.

WYNIKI MEN

 

kace

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl