Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

OPA Cup w Goms: Mass start łyżwą bez udziału Justyny Kowalczyk

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2016-12-18

Ostatniego dnia rywalizacji w Pucharze OPA w szwajcarskim Goms rywalizowano w biegach ze startu wspólnego techniką dowolną. Zgodnie z zapowiedziami bieg łyżwą odpuściła sobie Justyna Kowalczyk.

 

W kategorii kobiet wczorajsze rywalki Justyny Kowalczyk zamieniły się miejscami. Wygrała Niemka Sofie Krehl, a druga była Włoszka Caterina Ganz. Na mecie dzieliło je pół sekundy.

 

Trzecie miejsce zajęła Włoszka Ilenia Defrancesco (+4,7s), czwarta pozycja dla Theresy Eichhorn z Niemiec(+8,2s), piąta linię mety minęła Vesna Fabjan ze Słowenii, a czołową szóstkę zamknęła Pia Fink

 

Wśród juniorek najlepsza okazała się Antonia Fraebel z Niemiec

 

WYNIKI SENIOREK          WYNIKI JUNIOREK

 

Wśród mężczyzn, podobnie jak u kobiet, niewielkie zmiany na podium w porównaniu z dniem wczorajszym. Wygrał Włoch Maicol Rastelli, który wczoraj był trzeci. Drugie miejsce utrzymał Niemiec Valentin Maettig (strata 1,0s), a trzeci był wczorajszy zwycięzca Giandomenico Salvadori (+4,1s).

 

W kategorii juniorów najlepszy okazał się Jacob Vogt z Niemiec.

 

WYNIKI SENIORÓW            WYNIKI JUNIORÓW

 

huk

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl