Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
Biegi Narciarskie Świat | Skipol

Biegi narciarskie świat

FIS zamierza stworzyć wspólną stację smarowania nart dla wszystkich zespołów

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2020-03-19 15:50:00

Międzynarodowa Federacja Narciarska ujawniła, że ​​jedna trzecia budżetów zespołów w biegach narciarskich jest wydawana na przygotowanie nart dla sportowców. Dyrektor FIS Pierre Mignerey będzie rozmawiać na temat wprowadzenia w przyszłości wspólnej neutralnej stacji smarowania.

Czytaj Dalej >>

Justyna Kowalczyk najlepsza z trójki Polaków w klasyfikacji generalnej Visma Ski Classics

2020-03-18 16:20:00

Z powodu koronawirusa cykl Visma Ski Classics został skrócony z jedenastu do ośmiu etapów. W klasyfikacji generalnej triumfowali Szwedka Britta Johansson Norgren oraz Norweg Andreas Nygaard. W rankingach sklasyfikowana została trójka Polaków: Jan Antolec, Paweł Klisz oraz Justyna Kowalczyk, która wystartowała tylko w zawodach La Venosta, a mimo to zajęła najwyższe miejsce z całej trójki.

Magalena Kobielusz i Mateusz Haratyk zwycięzcami klasyfikacji generalnej Slavic Cup

2020-03-17 15:50:00

Zaledwie sześć z dziesięciu zaplanowanych na sezon zawodów odbyło się w ramach Slavic Cup. Z powodu koronawirusa odwołane zostały zaplanowane na 15-16 marca biegi w Zakopanem oraz na 21-22 marca w Kremnicy Skalce. Triumfatorami klasyfikacji generalnej cyklu zostali Magalena Kobielusz i Mateusz Haratyk.

Klaebo skrytykował FIS za późną decyzję odwołania ostatnich zawodów Pucharu Świata

2020-03-16 15:45:00

Norweg Johannes Hoesflot Klaebo skrytykował Międzynarodową Federację Narciarską za późną decyzję o odwołaniu Pucharu Świata w Quebecu. FIS ogłosił odwołanie etapu, który miał się odbyć w dniach 14-15 marca, dopiero w piątek, po odmowie występu większości zespołów z powodu koronawirusa.

PŚ: Końcowa klasyfikacja generalna w biegach narciarskich w sezonie 2019/20

2020-03-15 18:54:35

Therese Johaug oraz Alexander Bolshunov zostali zwycięzcami Pucharu Świata w sezonie 2019/20. Norweżka i Rosjanin triumfowali także w klasyfikacji dystansowej, a w klasyfikacji sprintów zwyciężyli Szwedka Linn Svahn oraz Norweg Johannes Hoesflot Klaebo. Punkty Pucharu Świata wywalczyła piątka Polaków, a najwięcej z nich zdobył Dominik Bury.

Kikkan Randall w zeszłym roku wygrała walkę z rakiem, a na początku marca ukończyła Vasaloppet

2020-03-14 14:31:02

Mistrzyni Olimpijska w sprincie drużynowym z Pjongczangu Kikkan Randall po zakończeniu sportowej kariery musiała stoczyć walkę z rakiem piersi. Amerykanka w lipcu 2019 roku poinformowała o pokonaniu choroby. Na początku marca ponownie jest o niej głośno w światowych mediach, bowiem pierwszego dnia miesiąca ukończyła słynny bieg narciarski Vasaloppet.