Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
Biegi Narciarskie Świat | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biegi narciarskie świat

Dwukrotny medalista olimpijski zakończył sportową karierę

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2020-03-13 16:32:10

Specjalizujący się w biegach sprinterskich Szwed Teodor Peterson postanowił zakończyć sportową karierę. 31-latek zawiesił narty na kołku z końcem obecnego sezonu, w którym zajął 38. miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

 

Czytaj Dalej >>

Koniec sezonu Pucharu Świata w biegach narciarskich. Zawody w Quebecu odwołane!

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2020-03-13 16:06:14

Ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa oraz nowoogłoszone ograniczenia podróżne przez Stany Zjednoczone, zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich, które miały odbyć się w dniach 14-15 marca w Quebecu (Kanada), zostały odwołane - informuje na swojej stronie internetowej Międzynarodowa Federacja Narciarska. Oznacza to koniec sezonu dla biegaczy narciarskich.

 

Czytaj Dalej >>

PŚ: Zawody w Minneapolis oraz w Canmore odwołane! (AKTUALIZACJA)

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2020-03-13 07:01:00

Ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa oraz nowoogłoszone ograniczenia podróżne przez Stany Zjednoczone, zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich, które miały odbyć się 17 marca w Minneapolis (USA), zostały odwołane - informuje na swojej stronie internetowej Międzynarodowa Federacja Narciarska.

 

Czytaj Dalej >>

Rosjanie oburzeni wycofaniem Norwegów z PŚ: To brak szacunku dla innych narodów

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2020-03-12 18:25:04

Decyzja Norweskiego Związku Narciarskiego o wycofaniu tamtejszych biegaczy z zawodów kończących Puchar Świata w Kanadzie i USA sprawiła, że pewny triumfu w klasyfikacji generalnej jest już Alexander Bolshunov. Rosjanie krytykują jednak decyzję konkurencyjnej federacji.

 

Czytaj Dalej >>

PŚ: Biegacze ze Szwecji nie wystąpią w kończących sezon zawodach w Quebecu i Canmore

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2020-03-12 18:16:58

Szwedzki Związek Narciarski postanowił nie wysyłać narciarzy reprezentacji narodowych na zawody kończące sezon Pucharu Świata w Canmore w dniach 20-22 marca - poinformowała federacja w środowym komunikacie, opublikowanym na własnej stronie internetowej. Do kraju wrócą także sprinterzy, którzy byli już w Quebecu i mieli wystartować w sobotę.

 

Czytaj Dalej >>

Szwedcy biegacze narciarscy nie przejmują się koronawirusem

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2020-03-11 18:01:44

Koronawirus paraliżuje świat biegów narciarskich. Standardem staje się już brak kibiców na trasach biegowych podczas rozgrywania zawodów, a we Włoszech biegi zostały całkowicie zabronione. Ze spokojem do sytuacji podchodzą zapytani o ten temat szwedcy zawodnicy.

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl